- W minioną niedzielę była taca inwestycyjna. Bóg zapłać za złożone ofiary.
- W poniedziałek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
- W czwartek uroczystości odpustowe w Sanktuarium MB w Krasnobrodzie.
- W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00.
- Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela”.
- W minionym tygodniu kościół sprzątali i kwiatki zmieniali: Zofia Kościk i Bożena Krajewska . Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię.
- Rozpoczynają się wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka na nas Chrystus w Eucharystii.
